Wyszukiwarka

O nas

 

Jesteśmy firmą, która na rynku funkcjonuje już od 15 lat. Przygodę z Handlem zaczynaliśmy od małego stoiska na Targowisku na Gdańskim Przymorzu. Jednakże wzrastająca popularność produktów sprowadzanych z Niemiec spowodowała, iż otworzyliśmy drugi punkt na Gdańskiej Zaspie gdzie zostaliśmy mile przyjęci przez mieszkańców. Obecnie trudnimy się również sprzedażą hurtową do sklepów na terenie Gdańska i okolicznych miejscowości. Posiadamy dwa punkty sprzedaży detalicznej, jednakże cały czas poszukujemy nowych lokalizacji gdzie jest zainteresowanie produktami importowanymi z zagranicy.


Dziś sprowadzamy towary nie tylko z Niemiec, ale także z Holandii, Anglii, Belgii i Francji. Od początku stawialiśmy na jakość. I dziś też tak jest. Wszystkie produkty kupowane są bezpośrednio w niemieckich hurtowniach. To gwarantuje pierwszorzędną jakość, bo towar produkowany był z myślą o odbiorcy na niemieckim rynku. To nie tylko słowa. Potwierdzeniem niech będzie fakt, że istniejemy na rynku tyle lat i mamy grono wypróbowanych, stałych klientów.


Stawiamy na dobrą cenę i wysoką jakość. I to się sprawdziło. Teraz chcemy rozwijać naszą działalność, dlatego dla Państwa wygody uruchamiamy sprzedaż naszych produktów przez Internet. Realizujemy też zamówienia dla firm, szkół, przedszkoli. Przygotowujemy paczki świąteczne. Jesteśmy otwarci na propozycje - bo w dobrej firmie to klient jest najważniejszy.